Party pro nastávající rodiče

 

 

Nečekané odpoledne plné překvapení pro Janičku a Martina

Chtěla jsem udělat radost mamince, která se těšila z očekávání svého prvního děťátka. Vím, že se většinou dávají dárečky až se malé miminko narodí, ale proč to jednou neudělat obráceně? A v trochu jiném stylu?

 

Požádala jsem Janičku aby si udělal jedno nedělní odpoledne volno, že bychom ji rády s Luckou pozvaly na čaj. Netušila, co ji čeká :) Když přišla, čekala na ni už vizážistka Ivanka a krásně ji nalíčila aby si užila krásné odpoledne se vším všudy. Ano, budou i fotky :)

Předem jsem nachystala výzdobu a protože pohlaví miminka zůstávalo do poslední chvíle v naprostém utajení, zvolila jsem tedy kombinaci žluté a šedé barvy (o puntíkách nemluvě, ty mne ještě nepřestaly bavit :-P ), které se mimo jiné hodilo do interiéru domečku, kde jsme trávili příjemné odpoledne. Plenkový dort jsem vytvářela poprvé a pokud by o to stál i někdo jiný, troufnu si směle na další (nyní jsem hrdinka, ale prvních pár pokusů, kdy jsou plenky hladké a nevěděla jsem si rady jak to upevnit, aniž bych každou zvlášť obtočila gumičkou byly velmi směšné. Poradila jsem si však jinak a dopadlo tedy i druhé patro a bez gumiček !!! :) ) Dále jsme si vyhrála i s balením dárečků, sehnala jsem košíčky na muffiny a pekly jsme jak divé čokoládové dobroty. Girlandy a pompony jsou též z mé dílny a ty zůstaly Lucce v domečku jako krásná dekorace. Na fotkách jsou k vidění i stejné motivy na brčkách, dortu, muffinech a označení nastávající maminky mašličkou... všechno ladilo :D Dokonce i pozdější pomerančový džus :) 

 

Janička koukala, co se děje a nechala se hýčkat, rozmazlovat, obsluhovat a pokud si pamatuji dobře její dojmy, tak jim to udělalo moc velkou radost a o to nám šlo :) Velkou radostí byla i následně předána obálka s tipy na pohlaví, den narození a míry a vzkazy od dalších členů rodiny. Zůstane jim tak památka, jak kdo tipoval a co kdo napsal.

 

Jelikož se jednalo o skromné složení hostů, nechyběl ani tatínek. Dárečky tak rozbalovali spolu a cenné rady a zkušenosti obstarala Lucka stejně tak jako fotky, které jim vytvořila to odpoledne na památku na bříško, kde se připravoval na svět chlapeček :)

 

  

 

a foto od Lucie Granátové

 

   ​

 

Pokud byste rádi měli svou baby shower i vy, určitě se neváhejte ozvat. Mohu poradit, pomoci nebo ji celou s vámi připravit :)

Vaše 

Přidat komentář

Image CAPTCHA
Prosím, přepište text z obrázku.
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
Pinterest icon
e-mail icon