Ledový ples pro děti

  

 

Ledový ples pro děti

 

Ledový ples se konal mimořádně ve dvou termínech a to 29.1.2017 v Kulturním domě v Tutlekách a 11.3.2017 v Lupenické hospodě

Sešlo se celkem 185 dětí plus rodiče :) 

 

  

 

 

Jednalo se o první ročník plesu pro děti, kde se zpívalo, tančilo, fotilo se, malovalo se na obličej, vybarvovaly se omalovánky a v samotném závěru se spustila nefalšovaná koulovačka, kde i organizátoři měli co dělat, aby unikli (ale to by děti neměly takovou radost, kdyby se neměli na koho vrhnout :) ) Děti se vyřádily a Ti co měly větší štěstí, odnesly si i nějakou výhru :) Jednalo se o spousty krásných dárečků, za které děkujeme především sponzorům, bez jejichž pomoci by to úplně nebylo ono :) 

 

    

Na úvod bylo i krásné vystoupení malinkých mažoretek Marlen z Kostelce nad Orlicí a taneční skupina Chaosz. Velké překvapení pro děti byla pravá zpívající Elza, při jejímž zpěvu jsem měla husí kůži i já jak nádherně zpívala, děti od ní nemohly odthnout oči :) Dále byla nedílnou součástí celého plesu tématická výzdoba, o kterou jsme se podělili společně. Ruku k dílu přidal kdo mohl :) Nejvýraznější byl samozřejmě Olaf, který se v samotném závěru vydal na cesty :) Nejdříve putoval do Náchoda do jazykové školy za poznáním dalších skvělých lidí, dál si cestu plánuje sám a nakonec se usídlí ve školce v Rychnově nad kněžnou, kde bude zajisté dobrým společníkem :)

  

  

 

Společnost SCOLAREST - zařízení školního stravování spol. s r.o. z Kostelce nad Orlicí zajistila celý sladký bar, který vypadal opravdu skvostně. Ty sladké mňamky neměly jedinou chybičku a nezbyl ani drobeček. Dále bychom chtěli moc poděkovat společnostem Balonparty.cz, která se postarala o veškerou nádhernou balonkovou výzdobu! Hlavní cenu do slosování vlastnoručně vyrobily Dagmar Kašparová a Martina Kotková. Třetí výhrou pak byla poukázka na portrétní fotografování od Foto - Mishula :)

 

 

 

Za sdílení a pomoc s propagací děkujeme všem, kteří přispěli každým palcem a sdílením na facebooku a především s prezentací na svých stránkách, především pak Orlický deník a RTIC Kostelec nad Orlicí!

Neméně důležité a velké poděkování sponzorům, kteří věnovali dárečky do výherní soutěže. Cafe di Matteo, Cukrárna Piccolo, Drogérie Pavel Kováříček, FrostFood s.r.o., Hodiny Klenoty Hernych, Home Dekorace Valerie PantákováChlorella centrum s.r.o., Iva Šabatová, Kniha náměstí Kostelec, MAGIC ENGLISH s.r.o., Michaela Matějíčková, Mikasport Kostelec n. Orl., Nikola Jaurová Malíková, Obchodní dům Dali, Obchodní dům Terezka, Papírnictví Narpa, Petra Smrčková, Pinkring, Romana Krištufová. 

Další fotografie z obou termínů plesu naleznete na našich facebookovských stránkách

Fotografie z fotokoutku jsou k vidění zde.

Dále bych chtěla ještě poděkovat všem, co mi pomohli ať už organizačně, instalací výzdoby, psychicky či jen všem, co nám drželi palce :) Jmenovitě nejvíce Dagmar Kašparová, Romana Krištufová, Ondřej Beneš, Lucie Packová, Barbora Tesařová, Martina Kalousková, Iva Šabatová, Denisa Jirásková, Petr Žampach a kluci z Cafe di Matteo. 

Ještě jednou všem MOC Děkuji!!!

 

 

P.S: Druhý ročník plesu pro děti je již plně v plánovacím procesu :) 

 

Přidat komentář

Image CAPTCHA
Prosím, přepište text z obrázku.
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
Pinterest icon
e-mail icon