Otevřeme svá srdce, darujeme přání

Přišel nový rok, a já přišla s novým projektem, zapojíte se také?

Mezi sebou si málo děkujeme. My jsme možná vděční za vše, co mámě, ale nedáváme to moc najevo a nevážíme si tak, jak by se to hodilo. Pojďme se pokusit to jedním slovem a nepatrným gestem změnit. I úsměv někdy znamená „děkuji“.

A JAK? :)

Při každé výjimečné události vytvořím balíček s dárkem, vyvěsím ho někde na veřejném místě s instrukcemi. A počkám :) Při prvním balíčku (1.1.2017) jsem si počkala osobně, při těch dalších to nebude tak moc možné, neboť právě na Nový rok jsem ho umístila na náměstí v Kostelci nad Orlicí, kde spousta lidí čekalo na pravidelný novoroční ohňostroj. 

 

1.1.2017 - Kostelec nad Orlicí - Nový rok

14.2.2017 - Plzeň, Praha - Valentýn

8.3.2017 - ? - MDŽ

 

 

 

 

JAK SE DOZVÍTE O BALÍČKU?

O balíčku se vždy včas dozvíte. Nejdříve z e-mailu (pro Ty, kteří odebírají novinky) a po nějaké době z facebooku :) Chceš být mezi prvními, kdo se o balíčku dozvědí? Přihlaš se k odběru novinek!

PROČ? 

Jen tak :) Chci vidět reakce, přeji si více otevřít jiná srdce... a k tomu leckdy stačí tak málo! První balíček obsahuje ručně vyrobené přání s textem "DĚKUJI". Uvnitř pak je prostor k dalšímu textu, aby si ten, kdo balíček najde, mohl dopsat a přání tak dotvořit dle svého. Přání je hmatatelnou formou ústního projevu tak, že slova, která mají významný obsah, se jen tak neztratí :) 

JAK SE ZAPOJIT? 

Vyrobte si i Vy svá přání! Kdykoliv! Nemusíte čekat na Valentýna, MDŽ, Velikonoce, prázdniny, Vaše výročí... darujte přání kdykoliv! Darujte je osobně, anonymně... věřte, že to udělá radost takovou, o které ani nemáte tušení. I já to letos zkusila :) Reakce byla překrásná a měla jsem velkou radost, právě z toho. že i ten druhý měl radost a dal mi to najevo. 

Pokud si netroufáte svá přání vyrobit, ozvěte se - dáme hlavy dohromady a buď Vám nějaké vyrobíme, nebo se potkáme a za pomocí s námi si ho vyrobíte sami :) 

NEZÁLEŽÍ NA TOM, JAK BUDE PŘÁNÍ VYPADAT, ALE PROČ A KOMU JEJ DÁTE.

Máte s přáníčkama zkušenosti? Dáváte je, vyrábíte? Podělte se o tom s námi aby i druzí věděli, že to má nějaký smysl :) Sdílejte s námi Vaše přání, použijte hashtag #darujprani nebo na facebooku :)

Přeji krásný rok 2017 a co nejvíce úsměvů a radosti při jakékoliv příležitosti! 

 

 

Přidat komentář

Image CAPTCHA
Prosím, přepište text z obrázku.