Dřevěno-zlaté narozeniny

  

 

Mám za sebou realizaci krásného tématu. Narozeninová výzdoba v motivech zlaté barvy a dřeva. 

Jak se to povedlo? To posuďte sami :) Za mne spolupráce na 1* 

Oslavenec netušil, že se něco chystá, výzdoba a pojetí narozeninové oslavy bylo překvapením a to bylo pro mne samotnou velkou výzvou. Zadání bylo: "Věřím Ti" :) Nejdříve jsem sestavila koncept, koláž možností, které připadají vzhledem ke všem okolnostem v úvahu. Odsouhlaseno! Jdeme dál! Shánění a výroba rekvizit! 

  

 

Dřevěné svícny u nás na maloměstě nejsou sebemenším problémem vyrobit a když zlatá, tak zlatá :) Zlaté byly i košíčky na výborné muffiny od slečny Anetky. Zlaté byly hodinky, které znázorňovaly, že čas se nedá zastavit, ale lze jej strávit s lidmi, které máme rádi. A zlaté bylo především srdce, které do toho vložila ta nejdůležitější, ta, jež to pro samotného oslavence naplánovala. 

 

   

 

A protože malé detaily dělají velké věci.... Drobným písmem popsané sklenice, což z křesla protilehlé strany místnosti není vidět, ale důležité je, že to tam prostě JE :D Krátké věty, slogany, hlášky, pobídky.. to k oslavám patří. Stejně jako ve vhodnou chvíli zvolená vhodná slova na netradiční zapichovátka, ta společně s blahopřáním dodala šmrnc celému konceptu :)

No a ty svícny :) Otvory pro čajovky byly vyměřeny na milimetr. Chtěla jsem je mít hluboké tak, aby byly "zapadlé" a koukal jen hrot. No.. ono to tak vyšlo, jen ve spěchu jsem sáhla po čajovkách jiných rozměrů a notné úsilí bylo ta tam... ale dojem to také nekazí :) I mistr tesař se holt někdy utne ;) Mou vášní v dekoracích je přestříknout jinou barvou kde co. Tu ananas, tu skleněná lahev. Zde padl los na právě výše zmiňované dřevěné svícny, které byly dominantou celé tématické výzdoby. 

 

      

   

 

I obal na dárky si zaslouží pozornost :) 

A realizace? V příjemném prostředí s dostatečným množství času jde vše samo. Výsledná výzdoba nikdy není stejná jako z poskládaného obrázku, který dodávám v nabídce, ale je lepší. Drobné změny přichází v průběhu celé přípravy a jen "docukrují" již naplánované. Třeba jako živé rostliny, ty rozzáří vždy vše a všude. 

 

Příprava oslavy pro druhého je velmi krásný dárek. Vždyť se jedná o potřebu strávit čas společně a to je víc, než materiální záležitost. Vzpomínky, společné zážitky... to Vám nikdo nevezme. 

Mějte se krásně a třeba při přípravě té Vaší vysněné party, naviděnou!

Vaše

 

Komentáře

Míšo, jedním slovem krásné. Toto se ti zatím povedlo z mého pohledu asi nejvíce ze všech připravených oslav a jiných dekorací. :-)

Však to je v pořádku, že to bude už jen lepší a lepší :) Děkuji :*

Přidat komentář

Image CAPTCHA
Prosím, přepište text z obrázku.
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
Pinterest icon
e-mail icon