Napsali o nás

Napsali, zmínili, upozornili.... a my to vidíme a  moc si toho vážíme!

Jsme rádi, že se o nás mluví, že se o nás ví a že nás ostatní podporují! Děkujeme všem, co se o nás zmíní :)

 

Střípky po Ledovém plese 1,2/2017

Olga: Holky si to moc užily,parádní ples,moc děkujeme Mishule! 
Lucie: Paráda, děkujeme za krásně strávené odpoledne :)
Petra: Též se přidáváme k děkovačce. Bylo to fajn, skvělý nápad a super realizace. Vždy se najde prostor pro zlepšení, takže se těšíme na další akce a případně přidáme ruku k dílu! :*
Jaromír: Moc moc dík, za báječný ples pro děti. tedy naše si to užili maximálně. jsi vážně dobrá a máš kolem sebe skvělý tým lidí. ještě jedno dík

Balonparty.cz sdílí naše album na fb a říkají: Je krásné dělat dětem radost :-) Mishula - Party JINAK to prostě umí!! A my hrdě dodáváme balonky :-)

Krásná reference od Míši (17/01)

Ráda bych napsala pár slov o mé party a způsobu, jakým byla ve spolupráci s Mishula party zorganizovaná. S Míšou jsem se seznámila před dvěma lety a už po měsíci od našeho seznámení mě poprvé fotila. Po měsíci, co mě znala, naprosto přesně vystihla mou osobnost, moje přání a na fotkách zachytila jedinečný okamžik. Druhá spolupráce byla na dalším focení ve stylu pin up, kdy jsem ani já netušila, že umím udělat vtipný obličej a vypadat u toho dobře. Za to vděčím opět Míše. Když jsem se rozhodla uspořádat narozeninovou party a poprvé jsme spolu probíraly to, jak by to mělo vypadat a všechno to okolo, zase jsme se jednohlasně shodly. I když se nakonec nenaplnily všechny moje a naše společné představy, můžu říct, že oslava pro mě bude do konce života nezapomenutelná. Neznám nikoho, kdo to umí mít tak v hlavě a přitom vidět ještě prázdný sál, kdo má takový cit pro detail a smysl pro kompozici, kdo dokáže přesně předpovědět, co si budete přát a dotáhnout to do posledního detailu. Doufám, že to nebyl náš poslední společný projekt a že se ve všem bude nadále dařit!

 

Rychnovský deník ze dne 27.10.2016 shrnul pár slov o prvním ročníku Svatební Party :)

Úžasná Pavlína z Hany Wedding se 26.10.2016 rozepsala o svatební výstavě a nejen o ní! Článek je to vskutku přínosný a velmi pěkně napsaný! A vůbec, její blog a videa, kde odtajňuje své rady, tipy a návody!

 

Zpětná vazba od nevěsty Lucky! Moc děkuji, že jsme u toho mohla být s vámi! (16/09)

Už je to 10 dnů od naší svatby a já pořád vidím před očima tu neskutečně, pohádkově dokonalou výzdobu <3 Míšo jsme ti moc vděční. Díky tvým jedinečným nápadům, šikovným rukám a v neposlední řadě tvé péči o nás, byla naše svatba nejkrásnější, pohodová a bezproblémová. Všem, co se chystají uspořádat svatbu, doporučuji tuto úžasnou babu :D Ona tomu dá šmrnc a pozvedne vaši svatbu minimálně o jeden level ;-)