Služby: Narozeninové oslavy

Narozeninová party na klíč

Blíží se Vám významné narozeniny a chtěli byste jej netradičně oslavit se svými blízkými a přáteli? Nemáte čas na její organizaci nebo chcete nechat starosti na jiné, přijít a bavit se na své party? 

Prokonzultujeme spolu Vaše představy a vše ostatní necháte na nás. Nic nerozhodneme bez Vás, zařídíme prostory, catering, připravíme pozvánky, dekorace a party vašich snů může začít!

 

Částečná organizace narozeninové oslavy

Plánujete oslavu narozenin, už máte částečně vše zařízené, ale chtěli byste se poradit a pomoct jak vaši oslavu trochu vylepšit?

Poradíme, vymyslíme, vyrobíme, navrhneme, ušetříme, nadchneme... tématickou dekoraci, vtipné party pochutiny, originální nápady, soutěže a zábavu. 

I do oslavy narozenin jde promítnout a podrhnout kouzlo Vaší osobnosti, stačí málo a hosté na Vaši party jen tak nezapomenou! 

 

A jak to probíhá?

 

Konzultační schůzka                                Koncept                                       Realizace                                    Spokojený klient

 

Naplánujeme setkání, vyslechnu Vaše představy, rozpočet a společné doladíme detaily k dokonalé party. Připravím graficky koláž dekorací a doplňků tak, abyste měli jasnou představu o tom, jak bude vypadat výzdoba a jak bude vše barevně k sobě ladit. Vypracuji cenovou nabídku, kterou budeme spolu následně konzultovat tak, abystě věděli, co přesně budeme shánět, vyrábět, dekorovat, objednávat, ... Známe se s mnoha šikovnými dodavateli, kteří jsou již zvyklí na nše netradiční požadavky. A to protože vše musí být jedinečné, originální tak jako je oslavenec sám :)

Ideální je připravovat oslavu 1-2 měsíce před konečným termínem dne "D" :)

 

   

 

A co říkali Ti, s nimiž jsme už spolupracovali? :)

 

Realizované narozeninové oslavy:

Dřevěno/zlatá 60