Růžové třicetiny

 

 

Výzdoba v růžových barvách byla tajným dárkem po oslavenkyni. A ta byla nadšená :) 

Hlavní barva převládala růžová v různých odstínech, od světlé po tmavou. Doplňkovou barvou byla zlatá. Takové bylo zadání. 

 

Hlavní dominantou celého konceptu byl svítící obraz se jménem oslavenkyně :) Výrobní tajemství si vyjímečně veřejně ponecháme, ale na potkání se o tom bavíme rádi! Celá výzdoba byla skoro týmová práce, kdo mohl, přidal ruku k dílu. 

Za makronky moc děkujeme šikovné Denče Hejhalové a za ostatní sladké laskominy všem, kteří měli čas a chuť :)

  

 

Původně bylo v plánu všude rozházet magnolie a kvítka japonské třešně, bohužel počasí stálo proti nám a zrovna noc před plánovanou oslavou veškeré magnolie zamrzly a z květů nebylo použitelného vůbec nic :( Nezbylo než zachovat z tématu růžových narozenin a použit růže, kterých bylo v požadované barvě nedostatek ve veškerých okolních květinářství. Na chuť jsme přišli i karafiátům, které si mnozí ještě stále spojují s jinou událostí v roce. Je to zbytečné, dobře nakombinovaný karafiát udělá i parádu, které by mnozí ani nevěřili :)

 

Další z detailů výzdoby byly papírové dekorace. Velké papírové květy a funkční větrníčky :) Květy se vyrábí velmi snadno, proto se jej nemusí bát ani ten, co si myslí, že má nešikovné ruce. Tvary okvětních lístků nejsou předepsané, u těchto to bylo tak, jak to vyšlo, tak se stříhalo. A jak to dopadlo už musíte uznat sami :) Větrníčky jsou klasicky z čtvercových formátů špendlíkem připíchnutém na brčku :) Toť kousek z odhalení DIY, které již všichni zajisté znáte a bedlivě sledujete, kde se dá :)

  

Mno a konečně balónky a konfety! :) No uznejte, obejde se bez toho nějaká oslava? Já myslím, že neee ;) Naším výhradním dodavatelem na balonky je společnost balonparty.cz. Balónky jsou pevné, jen tak neprasknou a mají krásné barvy! Doručení je vždy velmi rychlé a komunikace je na jedničku :)

 

Každý malinký detail dotvoří celkový koncept a každá drobnost má své místo :) 

A jakou tématickou oslavu byste přivítali příště? V plánu jsou a již nyní se na ně společně s Vámi těším! Napovím... příště se zaměříme na žárovky a světýlka v trochu jiném rozměru :)))

 

Komentáře

Přidat komentář

Image CAPTCHA
Prosím, přepište text z obrázku.
Twitter icon
Facebook icon
Google icon
Pinterest icon
e-mail icon