Služby: Svatba

Svatba na klíč

Částečná organizace svatby

Svatba na poslední chvíli

Služby koordinátorky

 

Svatba na klíč

Svatební den je jedním z nejkrásnějších a nejemotivnějších dnů v životě dvou lidí. Chcete i vy mít svatbu dle svých představ a ohromit hosty dokonale zorganizovaným a netradičním dnem? Chcete si užít den na maximum a nejlépe bez starostí? Neváhejte a oslovte nás. S organizací máme zkušenosti a pro netradiční nápady nejdeme daleko.

Díky zkušenostem a dobrým referencím Vám umíme usnadnit plánování, ušetřit čas a starosti.

Osobní konzultace a poradenství – vyslechneme Vaše představy a přání a společně vybereme ta nejvhodnější řešení, navrhneme koncept celé svatby

Sestavení předběžného rozpočtu – projdeme s Vámi vaše představy a požadavky, dle jednotlivých položek zpracujeme předběžný rozpočet, který po vzájemné diskuze postupně upravíme, umíme uspořit a poradit, kde se vyplatí investovat a kde ušetřit

Zajištění dodavatelů – společně navštívíme místo obřadu, hostiny, případně následné party prostory, doporučíme dodavatele

Koordinace na Váš den D – společně sestavíme předběžný harmonogram dne, sestavíme svatební pořádek u stolu a další organizované záležitosti

Služby svatebního koordinátora – dohled během celého dne aby vše probíhalo podle harmonogramu, uvítání hostů, myrtování, organizování lidí před obřadem, při focení a organizace odpolední zábavy

 

 

Částečná organizace svatby

Celý život jste se těšili, až nastane ten krásný čas svatebních příprav, že si zařídíte vše rádi sami a dle svého. Najednou zjistíte, že pečlivé plánování obnáší mnoho času a přepadne Vás myšlenka, co když na něco zapomenu? Co je vlastně vše potřeba? 

Pomůžeme Vám i s částečnou organizací Vašeho svatebního dne, který bude zcela dle Vašcih představ a finančních možností. Pomůžeme dotvořit Vaši myšlenku, sjednotit koncept celého dne aby vše ladilo a harmonogram dne byl naplněn nevšedními okamžiky, na které budete Vy a Vaši hosté rádi vzpomínat. 

Pomůžeme s výběrem dodavatelů, s nákupem či výrobou dekorací. Vyladit každý detail a poradit na co nezapomenout, čím překvapit. Poradíme kde ušetřit a kde se naopak vyplatí investovat. Budeme v neustálém kontaktu a vždy k ruce v případě potřeby. 

A nezapomeňte, tradice jdou i netradičně a osobitost je myšlenka která se dá realizovat v každé události!

 

 

Svatba na poslední chvíli

Stane se, a v poslední době to není jen zřídkakdy, že svatební den připadne na poslední chvíli. Pro mnohé, kteří detailně řeší svatbu dlouhé měsíce, se to může zdát nemožné, ale možné to opravdu je.

Jak ale postupovat co nejefektivněji? Stihnout za 3 měsíce stejně kvalitně to, na co se některé nevěsty připravují i více než rok?

Nejdůležitější je držet se konkrétního plánu a jít na to systematicky! A právě s plánem a dodavateli Vám dokážeme pomoci.

I svatba na poslední chvíli může být krásná!

 

 

Služby koordinátorky 

Svatební plánování máte čistě ve svých rukou, ladíte si dekorace a detaily dle svého ale Váš den si chcete užít bez starostí? Služby svatební koordinátorky jsou Vám k dispozici. Pomůže ve svatební den zkoordinovat hosty, od rána do té doby, kdy bude potřeba. Pomůže s označením hostů, při přepravě na obřad či hostinu, pomůže fotografovi zorganizovat focení a spoustu jiných organizačně důležitých věcí, které můžou vám, ženichovi a nevěstě, ušetřit starostí abyste si svůj den náležitě užili. 

 

Při závazné rezervaci termínu a obdržení faktury je nutné uhradit zálohu ve výši 1000,- Kč, která se odečítá při konečné platbě.