Mishula

Realizační tým :)) 
 

Nejsem na to sama! Rozhodla jsem se z každé přípravy mít takovou "předparty". Ruku k dílu tak přikládáme společně s každým, kdo chce pomoci, protože více oči více vidí a více rukou naváže více mašliček :) Ano spoustu dekorací dělám sama, na něco si někoho objednáme a zbytek prostě koupím. Mám dostatečné množství dekorace i k zapůjčení a znám nespočetně moc šikovných dodavatelů, díky kterým na svůj den prostě opravdu nezapomenete! Neumíme všechno, ale je to o tom vědět, na koho se obrátit a tak Vám dobře poradit!

 

 

 

Míša Kašparová

Organizování různých narozeninových, svatebních či jiných událostí je mou velkou zálibou a vášní, ale baví mne to dělat mnohem JINAK. Naplňuje mne předání myšlenky, jak se odlišit. Jak hostitelům dát výjimečný pocit při zpětné vazbě od svých blízkých, kteří pochválí jakoukoliv maličkost, koncept, či pochvalu za to, že to bylo prostě hezké.

Baví mne poznávat lidé, pro které připravujeme party, nalézám v nich to, co vložíme do celé práce. Propojujeme veškeré tiskoviny, dekorace, květiny, slavnostní tabuli, sladký koutek, či fotokoutek do jednotlivého stylu, tématu nebo jen barev. Naším mottem je v jednoduchosti je krása a efekt dělá dobrý nápad! Neznáme slova "ale to by asi nešlo", snažíme se o nemožné. Ke klientům přistupujeme přátelsky a hlavně s úsměvem, protože s ním jde všechno lépe :)

„Zboříme tradice, zavedeme inovace,
svůj den si užijete, nikdy nezapomenete“
                                                        MK

 

email: info@mishula.cz

mobil: 777 860 429

 

 

 

 

Karolína Divíšková

Estetické cítění, vnímání a představivost na stejné vlně, kterou týmová spolupráce pluje vstříc stále větším výzvám ... to je celá Kája. Vymýšlení, tvoření a samostatnost ji nedělá sebemenší problém a její slova?

"Mě to prostě bavííííí :)"

 

Lucka Packová

Nejvíce šikovná slečna, co zařídí, vymyslí a HNED udělá! Že má dvě malé princezny? Naopak, Ty ji ženou do kreativní práce ještě více! 

Iva Šabatová

Nakreslí, ušije, natře, namaluje a nejen to!!!